Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top


07/12/2013

Kas pankade võlad on kõik alates eelmisest aastast tühised?

Kas teate et:

* Pangad ei esita omapoolset originaallaenulepingut, kuna neil puudub nimetatud dokument. Laenuleping on edasi müüdud kolmandale osapoolele, et saaks toimuda rahaloome protsess.

*Paavst (kui maailmavõimu kõrgeim esindaja) nimetas oma 11.juulil 2013 välja antud apostlikus kirjas pangandust inimkaubanduseks ja rahapesuks. Mille all on peetud silmas raha loomise pankade poolt laenuvõtjate allkirjadest. Nimetatud dokument astus jöusse alates 1. septembrist 2013 ja vöttis köigilt ametnikelt immuniteedi, ka Eestis. Sellest ka pangajuhtide massiline lahkumine oma ametist viimastel aegadel.

* laenud on lõpetatud alates 24.okt.2012.

* Islandil kodulaenud ei vastanud seadusele – ja need tühistati.

* Seadused peavad vastama KVANTGRAMMATIKALE’.

* Uniform Conversal Code ehk UCC – kaubandusseadus on vaid 6000 aasta vanuse Admiraliteediseaduse nähtav osa.

* Alates 1666.aastast loetaks inimesi surnuks. 7 esimest eluaastat loetakse last elavaks, aga seejärel surnuks – kui ta ise ei ütle, et ta on elus.

* Ükski leping ei tohi põhineda ühe osapoole pettusel. Nt telefonifirmade lepingutes on vead sees – mis võimaldab neid trahvida 25 miljoni dollariga, millest pool läheks Justiitsministeeriumile.

* 1776. a. loodud One People Public Trust (OPPT) kui juriidiline alus maailmavaesuse kaotamiseks on siiamaani oodanud oma õiget aega.

* Eesti on rahvusvahelises õiguses registreeritud SUURFIRMANA – kelle tagatiseks on iga eestlane.
11-1024x7502

3

514

 

tallinnatv.eu