Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top


Immigrantide Malmöst on saanud Rootsi kuritegevuse pealinn
28/01/2014

Immigrantide Malmöst on saanud Rootsi kuritegevuse pealinn

 

Mälmo on Rootsi suurema immigrantide protsendiga  (üle 30%) linn. See on eeskujuks, milliseks kujuneb sealne  “heaoluühiskond” tulevikus ja milliseks tahame ka meie kuuluda, sest  Skandinaavia “heaoluühiskond” on meile eeskujuks. Millegipärast sellises  “heolus” ei taha kohalikud elada ega sigida. Milles küll probleem? Ehk  selles, et immigrandid on kultuuritud kriminaalid, kes ei hooli  millegist.

 

Prantsusmaalt tuli hiljuti uudis, et üks vapper naine ei ole  nõus lahkuma Pariisi äärelinnast, kuhu on ehitatud suured  uuselamurajoonid immigrantidele, peamiselt moslemid. Seda vaprat  prantsuse nais on rünnatud happega, pussitatud ja vägistatud, kuid ta ei  ole nõus oma kodust lahkuma. Sellistes immigrantide getodes Euroopas ei  julge pärismaalased aga politsei liikuda. Seal valitseb põrgu.

 

Kolmas maailm on meile koju tulnud ja meile pähe istunud.

Lahendusi saab olla  vaid kaks: kas võidab vabadus ja eurooplased, või immigrandid ja  põlisrahvaste hävitamine. Teist teed olla ei saa! Kuhugi tuleb tõmmata  piir ja lõpetada immigrantidega tegelema ja hakata põliseurooplaste  huvide eest seisma. Immigratsioon ei ole lahendus. Õigemini see on  lahendus vähemusele, kes ei hooli ei Euroopa kultuurist ega rahvastest.  Neid huvitab vaid raha ja võim. Võim euroopa ühendriikide ja selle uue  rahva – segaverelise ja multikultuurilise biomassi üle. Oleks eelnev  üksnes mõne inimese luulu, oleks väga kena. Paraku kes Euroopas avatud  silmadega ringi liigub näeb, et kahjuks see nii ei ole.

14. veebruar 2012

 

rahvuslane.blogspot.com

 

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

 

Otsitakse kasulikku idiooti

 

Ilusate sõnade ja idüllilise maailmapildi  taga käiv vasakpropaganda lihtsameelsete värbamiseks ja enda kasuks  tööle rakendamiseks. Enamasti saavad nendeks lihtsameelsed naised, keda  läbi emotsioonide lihtsam mõjutada. Oma  arust päästavad nad oma rahva vastu võideldes maailma kurjuse eest ja  mille nimel? Et teatud tihti võõramaist päritolu lobistide grupp saaks  läbi nõrgendatud väärtuste ja sisemiselt nõrgestatud riigi oma võimu  kontrolli alla.

Ka Eestis on selliseid ametikohti. Igasugused ilusate sõnade taha  peidetud organisatsioonid nagu Inimõiguste Keskus, Võrdõiguslikkuse  büroo, Erinevus Rikastab jne on ju kõik maksumaksja ja Euroopa Liidu  propaganda rahadega töös hoitavad multikultuuri ajupesukeskused.

 

Eesmärk on  valmistada ühiskond ette rahvusriigist loobumiseks Euroopa Ühendriigi  loomise eesmärgil.

 

Euroopa Parlamendi koostatud Euroopa Manifest  sätestab üheselt: ” Meie peavaenlane on rahvusriik.”

 

Selleks on vajalik ühiskonda anda toos sundsallivust ehk suruda läbi  traditsioone hävitavaid sundseaduseid nagu homoabielud, igasugused  vihaseaduste taha peidetud sõnavabadust piiravad õigusaktid,  immigratsioon kolmandatest riikidest, segaabielude promoteerimine jne.

 

Olgu siis Eestis selle ilmekaks näiteks eile Vabaduse väljakul toimunud  ajupesu üritus Eesti rahva hävitamiseks eesotsas välisminister Paetiga,  kus eesti naisi kujutati neegritega koos paarina.

Kas kümned tuhanded surid, et kommunistid saaks taas tulla?

Või valime ehk tulevikus reaalselt meie rahvuslike huvide eest seisjaid.

 

3. juuni 2013

 

rahvuslane.blogspot.com

http://staap02.wordpress.com/

 

Aafrika aafriklastele – Euroopa eurooplastele