Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top


Hobuse aasta horoskoop
30/01/2014

Hobuse aasta horoskoop

 

Hiina horoskoobi järgi on 2014. aasta Hobuseaasta. See algab 31. jaanuaril 2014 ja lõpeb 18. veebruaril 2015. See saab olema Sinise  Puuhobuse või Rohelise Hobuse aasta.

 

Hiina kultuuris sümboliseerib hobune  õilsust, kiirust ja visadust. Sinine ja roheline värv sümboliseerivad  dünaamilisust, tarmukust ja kirge.

Hiina astroloogias peetakse Hobuse aastat õnnelikuks ajaks, mis toob inimeste ellu õnne ja häid asju. Maagilisel Hobusel on üleloomulikke võimeid, ta on kangelaslik, tugev ja hoogne!

Puu Hobuse aastat iseloomustavad kiired võidud, ootamatud seiklused ja üllatav romantika. See on suurepärane aasta reisihimulistele ja armastuse otsijatele. Kuid sel aastal on energiad hästi kiired, mis panevad pea lausa ringi käima ja tihti võib head võimalust pakkuv olukord enne läbi saada kui selle olemust mõistma hakkame. Seega on oluline olla Hobuse aastal otsustav, sest venitamine toob kaotuse. Kui aga ei olda täielikult kindlad oma otsuse õigsuses ja mis veelgi olulisem turvalisuses, siis parem on sellest juba eos loobuda. Sündmused liiguvad sel aastal kiiresti ja kerge on minna galopeerima vales suunas.

Kuna aasta on rahutu, siis vajavad sel aastal paljud kaitset – tark ja endast lugu pidav inimene kaitseb ja toetab ennast alati!

Selle aasta märgusõna on suhtlemine, sotsiaalne läbimine üksteisega, ka ettevõtete ja maade vaheline suhtlemine. Suurt tugevust, jõudu ja tarkust näitab just Suhete, armastuse ja sõpruse bagua tsoon, mis annab teada, et tark inimene kuulab ja kuuleb, märkab ja kasutab infot, teadmisi, vihjeid – seda kõike on meie ümber palju. Tuleb vaid oluline eraldada ebaolulisest.

Kes õpib Hobuse aastal Vee energiat taltsutama ehk oma aega planeerima ja juhtima on juba enne starti võitja. Selleks et kasvada, areneda ja muutuda, vajavad puud üksteist, täpsemalt konkurentsi. Sellepärast on edu alus koostöö, heasoovlik ehk positiivne konkurents ehk püüdlus ühise eesmärgi poole. Siia kuuluvad sarnase mõttelaadiga inimesed, kogukonnad. Sarnase profiiliga ettevõtted, õppeasutused, riigid jne.

Võib olla on mõistlik, enda turvalisuse huvides, kasutada silmaklappe ja loobuda segavast häirivast infost. Jah, me peame olema teadlikud maailmas toimuvast, kuid me ei pea oleme sellesse uppunud. Eesmärk terendab silmade ees ja kõigest sellest, mis segab ja takistab meil liikumast ja arenemast, tasub loobuda.

Kuna 2014.aasta hobune ei ole paigaltammuv, vaid traaviv ratsu, siis on ka maailma majandus võimsas lainetuses. Paratamatult osad ettevõtted saavad sellest võitu, osad aga kaotavad. Paljude puhul kehtib reegel: tee Mao (2013.a) aasta kohta analüüs. Kui aasta on olnud ettevõtte jaoks tõusvas liikumises, siis 2014.aastal jätkub sama tendents. Kui aga majanduslik seis on olnud langevas trendis, tasub kaitsevalle, -strateegiaid looma ja kasutama hakata.

Edu ja tulemust naudivad need ettevõtted ja inimesed ja riigid, kes kasutavad oma loovust, loomingulist väljendust, kes on valmis muutuma, koostööd tegema, läbirääkimisi pidama ja ostuseid vastu võtma.

On veel üks oluline tähelepanek. Hobune ei oska salatseda ja seega on oht valedel, salasepitsustel välja tulla ning avalikuks saada. Seega võib riikide, ettevõtete, perekondade ja inimeste maine kõikuda ühest äärmusest teise.

 

Rott – ära muutu ahneks

Rottidel tuleb uuel aastal tarbida maksimaalselt oma mõistust ja energiat. Kuna Hobuse aasta tuleb töörohke, siis pead õppima kuidas oma aega juhtida ja kuidas kehale ning mõistusele puhkust anda. Aasata on isegi liiga intensiivne. NB! Vajab kaitseamuletti – kitse sümboolika näol.

 

Pühvel – armukadedus kiusab

Koduhoidev Pühvel on pööratud veelgi enam kodu, perekonna ja suguvõsa poole. Vajadus kontrollida lähedasi, olla nende tegemistest teadlik halvab Pühvli, sest aasta kiired energiad segavad tema keskendumist. Lubades endale lõõgastust ja rahu nii kehale kui meelele, on aasta Pühvli jaoks tegelikult väga hea.

 

Tiiger – on täis energiat

Tiigrid on sel aastal täis energiat. Neid saadab läbi aasta hea tuju, kõrgendatud meeleolu. Praegu on hea aeg reisida, avastada uusi maid ja tunda uusi kogemusi, areneda tööalaselt, kasutada oma juhivõimeid ja armastada ning armatseda.

 

Jänes – suhtlemine toob edu

Sel aastal edeneb kõik suhted, armastus, karjäär. Neil on head suhted oma sõprade ja töökaaslastega ning armastusküllased suhted partneri ja pereliikmetega. 2014.aastal on ootamas üllatavaid, rõõmsaid ja õnnelikke sündmusi eelkõige neid, kes suhtlevad inimestega, mitte masinatega.

 

Draakon – käitu nagu üksik hunt

Sel aastal tuleb sul oma silmad ja kõrvad avada ning õppida oma lähikondlasi, kaasamõtlejaid ja neid, kes sinuga koostööd teevad paremini tundma. Tee kindlaks kes on sõber ja kes vaenlane (kes kasutab sind pigem ära).

 

Madu – kasvatab tiivad

See on aeg, mil saab uuesti jalgeile tõusta ja vajadusel ka lendama õppida ning teha seda koos nendega, kes on sinu jaoks olulised. Selge meel ja loominguline avatus aitavad alustada uusi projekte. Raha saab teenida läbi oma teadmiste ja tarkuste.

 

Hobune – räägib kinnise suuga

Oma loomamärgi aasta energiad on üldjuhul soodsad. Kuid ka siin tasub jälgida trende, seetõttu on Hobusel mõistlik jälgida mida ta suust välja paiskab ja kelle suunas ta seda teeb. Targal Hobusel tuleb väga mõnus aasta. NB! Vajab kaitseamuletti – kitse sümboolika näol.

 

Kits – unusta unelemine ja tegutse

Karjäärienergia on uuel aastal võimalusterohke. Kui sa suudad end hoida endisel heal tasemel või seda veelgi tõsta, siis tööedu on sellel aasta olulisim märgusõna. Tark Kits jälgib oma toitumisharjumusi ja vajadusel kujundab need ringi.

 

Ahv – täis avastamis- ja reisimiskirge

Ahv on sel aastal hõivatud, tundub et tal on raskusi on ajajuhtimisega ja üks sündmus jookseb teisele otsa. Oluline on selles tohuvapohus mõista, mis on õige otsus ja käitumisviis. Märka enda ümber toimuvat – need on selle aasta märgusõnad. NB! Vajab kaitseamuletti – kitse sümboolika näol.

 

Kukk – hoiab noka kinni ja tegutseb targu

Olukord tööl tekitab pingeid, segadust. Ärevusel on kalduvus muutuda ebamugavuseks ja sealt edasi haiguseks. Oled vastuvõtlik ilmale, emotsioonidele. Luba endale puhkust, ära mine kaasa emotsionaalsete kõikumistega. NB! Vajab kaitseamuletti – kitse sümboolika näol.

 

Koer – tõuseb tuhast

Koer on intelligentne ja meisterlik oma ala spetsialist. Sõjakavalused on sel aastal igati oodatud ja üks neist on tagasihoidlikkus, oma tarkust-teadmist-ideed mitte kohe välja laduda. Koer tunneb end sel aastal hästi ja naudib seda aega tõeliselt.

 

Siga – läheb reisile ja naudib täiega

Veendu, et oled heas toonuses (tegele mõne spordialaga, kehalise liikumisega), siis oled väljakutsetega silmitsi seistes tegutsemiseks valmis. Niikaua kui sa pole laisk, on tulemas suurepärane karjääriedu aasta. Tulemas on mõnus aasta.

 

Armastusehoroskoop 2014. aastaks

2014. aasta  algus ei too kaugeltki mitte kõikidesse suhetesse rahu ja harmooniat. Kui teil  olid suhetes  oma partneriga juba enne  probleemid, siis need võivad veelgi süveneda, aga teie ja teie väljavalitu  muutute veelgi närvilisemaks. Kui te aga mõistate konflikti tõelist põhjust ja  selgitate välja, miks te tegelikult tülitsete ja vaatate olukorrale süvitsi,  siis tõenäoliselt on juba kevadeks suhted oluliselt paranenud ning võib-olla  laabuvad täielikult, tuues soojuse ja kindluse teie ellu tagasi. Kõige tähtsam  on seda ka tulevikus hoida.

Suvi kujuneb  eriti romantiliseks perioodiks nii nende inimeste elus, kellel on suhted juba  loodud, kui ka nende jaoks, kes on veel üksikud. On küllaltki suur tõenäosus,  et just nimelt soojal ajal kohtate te oma teist poolt ning teie südames leiab  koha armastuse tuli. Seevastu sügisel ja talve alguses on suhete loomine  tunduvalt keerulisem, kuna töö ja muud tegemised tõmbavad endale rohkem  tähelepanu.

 

Karjäärihoroskoop 2014. aastaks

Hobune tõotab  kõige suuremat ametialast edu neile inimestele, kes tegelevad praktilise  tegevusega – s.t mitmesuguste teooriate reaalsesse ellu viimisega. Inimmõistust  külastavad uued ideed, mis võivad endaga suisa revolutsioonilise avastusi kaasa  tuua. Üldjoontes ei tee seda aastat valitsev töökas perenaine liiga kellelegi,  kes liigub oma eesmärgi poole sihikindlalt ega laiskle.

Kui te olete  juhtival ametikohal, siis tuleks sellel aastal tööprotsessi eriti  tähelepanelikult kontrollida. Mida rohkem valdkondi te suudate kontrolli alla  võtta, seda suuremad on eduvõimalused. Samuti võivad paljud, sõltumata sellest,  millisel ametipositsioonil te olete, tõusta oma karjääriredelil veelgi  kõrgemale.

 

Finantshoroskoop 2014. aastaks

Tähed soovitavad  sellel perioodil erilist tähelepanu finantsplaneerimisele pöörata. Kuna pole  välistatud, et 2014. aastal tabavad seda valdkonda materiaalsed vapustused. Nii  et tuleb õppida kulusid planeerima ja vältima selles valdkonnas liigset  priiskamist, vastasel juhul võib kergesti pankrotistuda.

See aga ei  tähenda seda, et tuleb püksirihma pingutada ja praktiliselt mitte midagi osta.  Oste võib sooritada, ja isegi suuri oste, kuid nagu oli eespool juba märgitud,  need peavad olema läbimõeldud. Kaaluge enne millegi ostmist põhjalikult, kas te  tõepoolest seda asja vajate? Sest raiskamist selle aasta perenaine ei soosi.

 

Tervisehoroskoop 2014. aastaks

Kuna uus aasta  tõotab kujuneda küllaltki aktiivseks, siis on tõenäoliselt paljudel inimestel  selle tempot raske taluda. Muuhulgas võib ka närvisüsteem kannatada saada.  Ülekoormuse tõttu tööl või isiklike üleelamiste tõttu pole välistatud, et  paljud võivad isegi langeda depressiooniseisundisse, millest väljatulek pole  sugugi lihtne.

Kui te satute sellisesse olukorda, siis tähed ei soovita teil  lihtsalt ootepositsioonile jääda ja oodata, kuni kõik iseenesest normaliseerub.  Kõige parem on pöörduda spetsialisti poole, kes aitab teil tõenäoliselt kõige  kiiremini selle rõõmutu seisundiga hüvasti jätta.

Tähed soovitavad  2014. aastal pöörata erilist tähelepanu immuunsuse tugevdamisele. Sest antud  perioodil võib just see olla paljude haiguste põhjuseks. Võib hakata tegelema  tervise karastamisega, kindlasti tarvitage rohkem vitamiine. Võimaluse korral  hankige neid puu- ja juurviljadest, kui see pole võimalik, siis täiendage nende  tähtsate ainete varusid spetsiaalsete komplekside tarvitamise abil.

Kindlasti  avaldavad teie tervisele ja enesetundele positiivset mõju ka traditsioonilised  ravimeetodid, mida Hobune teil proovida soovitab. Võimaluse korral oleks väga  kasulik veeta puhkus või muu vaba aeg sanatooriumis või siis külastada  sanatoorset tüüpi kuurorti.

 

Horoskoop  2014. aastaks stiihiate järgi Milliseks kujuneb 2014. aasta  sodiaagimärkidele, sõltub paljuski sellest, millisesse stiihiasse nad kuuluvad:

 

Tuli (Jäär, Lõvi, Ambur) Hobune – see on tuline ja kirglik loom,  nii et tulestiihia esindajad võivad end 2014. a Hobuseaastal vägagi hästi tunda  ning oma jõule ja energiale kasulikku rakendust leida. Kui olete Tule märgi all  sündinud, siis seisab teil 2014. aastal ees armastuse tõttu pea kaotamine ning  saate tunda suurt ja kõikehaaravat kirge! 2014. aastal kõnnib edu ise Tule  märgi all sündinute käte vahele, kuid püstitatud eesmärkide saavutamist võib  takistada omaenese kannatamatus ja tulisus. Tulestiihia esindajate jaoks saab  2014. a olema täis kontrate – nad võivad palju saavutada, kuid ka kõik  eelnevalt saavutatu kaotada, mis aga sõltub sellest, kas neil jätkub arukust,  kannatlikkust ja sihikindlust.

 

Õhk (Kaksikud, Kaalud, Veevalaja) Rohelisele Hobusele on omane  seltskondlikkus, teadmishimu ja lai silmaring – see lähendab neid Õhu märkidega.  Kui te olete sündinud Õhu märgi all, siis olge selleks valmis, et kogu 2014.  aasta jooksul tuleb teil olla sündmuste keskmes ja kõigis ühiskondlikes  algatustes aktiivselt osaleda. Õhustiihia esindajate jaoks on 2014. aasta  isiksusliku eneserealiseerimise, karjääritõusu ja loominguliste saavutuste  aasta. Rohelise Hobuse aastal kujuneb õhustiihia esindajatel isiklik elu väga  tormiliseks, see saab olema eredatest sündmustest ja unustamatutest  kohtumistest küllastatud. Kuid selleks, et armuromaan lõppeks õnnelikult, tuleb  ilmutada truudust ja püsivust.

 

Vesi (Vähk, Skorpion, Kalad) Hobune on väga emotsionaalne ja see  lähendab teda Vee märkidega. Kui te kuulute selle stiihia alla, siis olge  valmis selleks, et 2014. a hakkavad teie tunded ja emotsioonid pulbitsema ja  üle ääre ajama. Paljude veestiihia esindajate jaoks saab 2014. aasta olema  emotsionaalse uuenemise ja taassünni aastaks, ja nagu kõigile teada, kui muutub  inimene, siis muutub ka maailm tema ümber. 2014. aastal seisab paljudel  veestiihia esindajatel ees palju muutusi ka isiklikul rindel, mille mõjul  võivad nad täielikumalt avaneda ja ilmutada oma sisemist maailma. Just armastus  muutub Vee märkide jaoks selleks stiimuliks, mille mõju all suudavad nad  saavutada töös edu ja teha oma isiklik elu õnnelikumaks!

 

Maa (Sõnn, Neitsi, Kaljukits) Rohelisele Hobusele imponeerivad Maa  märkide praktilisus ja sihikindlus, samuti nende oskus raskuste ees mitte  taganeda ja mitte karta probleeme. Just sellel põhjusel kujuneb 2014. aasta Maa  märkide jaoks märkimisväärsete loominguliste, karjääri- ja tööalaste saavutuste  perioodiks. Kui olete maastiihia esindaja, siis toob Roheline Hobune teile  palju soodasid eluperspektiive ning aitab tugevdada materiaalset heaolu. Aga  isiklikus elus võivad teil tekkida probleemid, seda küll juhul, kui te unustate  romantika ning hakkate armastatud inimesse liiga rangelt ja kriitiliselt  suhtuma. Ärge unustage, et armastuses on kõige tähtsam – tunded!

 

Horoskoop  2014. aastaks sodiaagimärkide järgi:

Jäär Võimatu on  ühemõtteliselt ennustada, milliseks see aasta Jäära jaoks kujuneb. Selge on  vaid see, et vaikust pole ilmselt ette näha. See tähemärk satub sündmuste  keerisesse, talle avanevad vapustavad perspektiivid. Tähtis on säilitada  külmaverelisus ja mõistlikkus, arendada endas kokkuhoidlikkust, sest vastasel  korral valitseb suur finantskrahhi oht.

Sõnn Täiesti  rahulik ja ühtlane aasta. Avaneb suurepärane võimalus muuta elustiili, vabaneda  ebakonstruktiivsetest omadustest. 2014. aastal on Sõnn täis energiat ja  positiivset meeleolu.  Esimesel  poolaastal tuleks jõudu säästa, mitte killustuda. Üleväsimus võib provotseerida  tervisehäireid.

Kaksikud Aasta esimene  pool on täiesti edukas ja sisaldab palju soodsaid võimalusi karjääris ja  isiklikus elus edu saavutamiseks. Vastassugupoole silmis on Kaksikud justkui  lambituli ööliblikale. Esineb tõenäosus, et harmoonilised armusuhted võivad  kergemeelse armusideme tõttu puruneda. Teine poolaasta toob endaga kaasa palju  raskusi, tülisid, haigusi ja arusaamatusi.

Vähk Vaikne,  mõõdukas, stabiilne aasta, mis ei soosi olulisi elumuutusi. Võimalik on edukas  kinnisvara soetamine, ehituse lõpetamine. Mõningaste karjääriraskuste tõttu  tekivad mõtted, mis puudutavad  töökoha  vahetamist või ka üldse tegevusala muutmist, kuid praegu ei ole selleks õige  aeg.

Lõvi Mõnikord  saavad Lõvide otsustavad ja mõnikord liiga kategoorilised teod lõputute  konfliktide põhjuseks nii perekonnas kui ka tööl. Enne uue asja käsilevõtmist  tuleks taltsutada endas peituv kiskja ja loobuda kuninglikest maneeridest.  Edevus võib hukutada suurepärased võimalused, mida Sinine Hobune teie jaoks  ette valmistas.

Neitsi Suurepärane  aasta olmeasjade korraldamiseks, perekonnas vastastikuse mõistmise  parandamiseks ja armastatud inimesega suhete korrastamiseks. Üksikuid Neitseid  ootab ees saatuslik kohtumine. Avaneb võimalus ametialaseks eneseteostuseks.  Ilmutades valitud kursi järgimisel visadust, saavutavad nad teenistuses või  äris suurepäraseid tulemusi.

Kaalud Aasta on  soodne kõigis eluvaldkondades. Hästi planeeritud projektide teostamine ei nõua  praktiliselt jõupingutusi ega erilist tähelepanu. Võib keskenduda sisemise  vabaduse ja südamerahu arendamisele. Mitme ülesande korraga lahendamisega saab  kergesti hakkama. Valitseb energeetilise kurnatuse ja terviseprobleemide  tekkimise oht.

Skorpion Tähed  ennustavad tormilist elu, edu ja õitsengut. Tugev tervis, tööarmastus,  kaasasündinud taiplikkus ja piiramatu fantaasia aitavad Skorpionidel kerge  vaevaga tõrksa ratsu saduldada. Ärge laske oma võimalust käest ja aasta kujuneb  teie jaoks väga heaks.

Ambur Amburi ees  avanevad ahvatlevad tulevikuväljavaated. Probleemivabalt viiakse ellu keerukad  ja hulljulged kavatsused. Perekonnale ja lähedastele tasub rohkem tähelepanu  pöörata, eriti sügistalvel. Lähikonnaga luuakse meeldivad suhted, milles selle  märgi esindajad hõivavad liidripositsiooni.

Kaljukits Kaljukitse  jaoks on sellel aastal äärmiselt oluliseks karjäär, perekond ja sugulased.  Suhted armastatud inimesega paranevad, tekib tugev ja harmooniline hingeline  side. Töö juures avaneb lõpuks ometi võimalus oma loomingulise andega hiilata,  mis tagab ka teenitud ametialase tõusu karjääriredelil.

Veevalaja Finantsilises  mõttes edukas aasta. Suurepärane intellektuaalne aktiivsus võimaldab  karjäärikasvus enneolematuid kõrgusi saavutada. Isikliku eluga seotud küsimused  Veevalajat eriti ei eruta, muuseas, tal ei ole kohtingutel käimiseks lihtsalt  aega.

Kalad Teiste  märkidega võrreldes ennustavad tähed Kaladele 2014. aastal kõige olulisemaid  elumuutusi. Aasta saab olema rikkaliku sisuga. Avanevad täiesti uued  silmapiirid. Ees seisavad huvitavad reisid, komandeeringud, spordisaavutused,  võimalik, et ka teaduslikud avastused.

 

Saabuv aasta on täis meeldejäävaid  sündmusi. Hobune ei lase kellelgi igavleda ega pärivoolu ujuda, end lõdvaks  lasta ega muretult tunda. Pigem satuvad inimesed sellel aastal keerulistesse  olukordadesse, millega tuleb hakkama saada. Need võivad esile tuua inimeste  positiivsed omadused kui ka vastupidi, negatiivsed küljed. Seega näitavad 2014.  aastal paljud lähikondlastele oma tõelist nägu.

Lisaks sellele  õnnestub paljudel just sellel ajal vabaneda mitmesugustest eelarvamustest ja  stereotüüpidest, mis segasid neil edasi liikuda ja takistasid arengut  erinevates eluvaldkondades.

Tähtede poolt on  tungiv soovitus vältida 2014. aastal konflikte. Kui te peate lahendama mingi  probleemi, siis püüdke olla diplomaatiline ning tehke seda maksimaalse  taktitundega. Ei ole vaja skandaali mitte millestki „lõkkele puhuda”. Sest  ilmselt olete just teie see, kes seda peagi kahetseb.

Vaatamata  mõnikord esilekerkivatele keerulistele olukordadele, on vastavalt horoskoobile  uus 2014 aasta, meist enamiku jaoks enam-vähem stabiilne ja rahulik ning  probleemid ei anna katastroofi mõõtu välja.

Foto: pics.urduwire.com

 

coffee.ee

seeder.ee